Nabídky pro pracovníky pomáhajících profesí a studenty.

Mezioborové supervize,
supervizní setkání pracovníků pomáhajících profesí (lékaři, psychologové, sociální pracovníci,pedagogové, zdravotní sestry apod.), individuální či skupinové setkání zohledňující moderovanou objednávku účastníků, jejich potřeby a požadavky.
Cíle setkání:, jedná se o tzv. "sup-sup" (supervize supervize) kde vám za podpory různých specifických technik pomůžeme zreflektovat přinesené případy, hledat jejich řešení za podpory nezávislého náhledu,pochopit paralelní procesy případu, posílit své vlastní kompetence a dovednosti, získat novou zkušenost, nebo předat svou i ostatním účastníkům setkání. Je to také efektní cesta, vytváření multidisciplinárních sítí a setkání pracovníků nejrůznějších typů zařízení pracujících v rozličných pozicích a rolích v pomáhajících profesích.

Účast na mezioborové supervizi přihlašujte z organizačních důvodů předem na náš telefon či mejl

Doba setkávání cca 90-120 minut.

Cena za účastníka 200,- Kč.


Členové Asociace supervizorů pomáhajících profesí a supervizoři zapojení do projektu Sirius mají účast na našich akcích "pro odborníky" zdarma !!

Příští termín mezioborové supervize: najdete v upoutávce na hlavní stránce webových stránek.


Poznámka : V případě zájmu vám vyjdeme vstříc i mimo zde vypsané termíny. Dle možnosti buď vyhlásíme další termín, mimo vypsaná setkání, nebo s vámi domluvíme jiný postup. Případně můžete využít individuální supervizní konzultace.

Poskytujeme též individuální supervizi studentům pro potřeby jejich kvalifikačního studia v rámci získávání jejich kompetencí a praxí.

PaedDr.Vladimír Šik, Ph.D.
Králova výšina 575/34 40001 Ústí n.L.
Tel : 777 028 050
Mail :psychoterapie.sik@gmail.com